Чому варто обрати Улудаг
для гірськолижного відпочинку:
Комбо
Гірськолижний відпочинок + екскурсії в Стамбулі
16
кілометрів
гірськолижних трас різної складності
14
витягів
різного типу, відсутність черг
Всі
готелі
розташувані біля витягів
«Все
Включено»
Улюблена концепція в деяких готелях

Для всіх турів за напрямком Ерзурум (Паландокен) є обов'язковим страховування «Активний відпочинок».
Цей вид страховки покриває додаткові ризики під час занять активними видами відпочинку, включаючи гірськолижний спорт. Така страховка може бути з франшизою або без франшизи, детальніше тут.


За інформацією Міністерства закордонних справ України, з 29.12.2020 в’їзд до Туреччини авіаційним та морським шляхом, а також суходолом можливий за умови надання довідки про негативний результат PCR-тесту на COVID-19, зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. В іншому випадку в’їзд до Туреччини може бути заборонений. Це правило не поширюється на дітей віком до 6 років. Інформація тут. Звертаємо Вашу увагу, що Посольством Республіки Туреччина в Україні на своєму сайті опубліковано уточнену інформацію, згідно якої вказане правило діє починаючи з 21.00 години (UTC) 29 грудня 2020 року.

Улудаг
Улудаг: особливості курорту
 • Широкі зручні траси для початківців.
 • Високий рівень сервісу на курорті.
 • Вибір готелів для сімейного відпочинку по концепції «Все Включено».
 • Гірськолижні школи з досвідченими інструкторами.
 • Розташування готелів біля підйомників, деякі готелі мають власні підйомники.
 • Цікава екскурсійна програма, поблизу знаходиться національний парк Улудаг, термальні джерела, одне з найстаріших міст Туреччини – Бурса.
 • Apres ski: магазини, торгово-розважальні центри, кафе, ресторани, СПА-центри та нічні клуби.
Технічні характеристики
Технічні
характеристики

 • 1765 - 2543 м - висота курорту Улудаг.
 • 14 - загальна кількість витягів на гірськолижному курорті: 5 - буксирувальних витягів, 9 - крісельних витягыв.
 • 25 - загальна кількість спусків на гірськолижному курорті.
 • 10 - зелені траси.
 • 8 - блакитні траси.
 • 6 - червоні траси.
 • 1 - чорні траси.
 • 16 км - загальна протяжність трас на гірськолижному курорті.
 • 20 км - траси для рівнинних лиж для шанувальників скі-турінгу. Є критий каток.

Улудаг
Про
курорт

У перекладі з турецької мови «Улудаг» означає Величезна Гора. Але в дійсності всі траси підходять для новачків, мають пологі безпечні спуски. Курорт також є ідеальним місцем для сімейного відпочинку.

Гірськолижний сезон триває 120 днів на рік, найкращий час для поїздки з 20 грудня і до 20 березня. Крім лижних спусків, тут є можливості для пікніків на природі і піших прогулянок, а також для велосипедних турів на території національного парку.

З Улудагу можна відправитись до першої столиці Османської імперії – міста Бурса, відстань від курорту до міста всього 34 км. Відстань від Улудагу до Стамбулу 170 км.

Улудаг
Розваги
та екскурсії

На відстані 12 км від курорту розташований національний парк Улудаг. На його території зосереджені багатства рослинного і тваринного світу регіону. Територією парку розроблені спеціальні пішохідні маршрути, організовані велодоріжки, облаштовані оглядові майданчики.

Улудаг розташований у 34 км від міста Бурса. Бурса - перша столиця Величної Османської Імперії. Тут ви відчуєте справжній османський дух на вуличках міста, в історичних місцях. Визначні пам’ятки мечеть Улу Джамі (Ulu Cami), знаменитий «шовковий базар» - Koza Han Bazaar.

Місто може пишатися не тільки багатою архітектурною спадщиною, а й термальними джерелами «Каплиджа», відомими ще з часів Стародавнього Риму. Сьогодні в районі Чекірге, де знаходяться джерела, для відвідувачів працюють цілі банні комплекси і ванни. Зазвичай туристи дістаються курорту зі Стамбулу, можна вдало скомбінувати гірськолижний відпочинок з зупинкою у Стамбулі, або з’їздити на екскурсію, щоб побачити визначні історичні та архітектурні пам’ятки.

Наші експерти відібрали для Вас
найкращі готелі

Пакетні тури з вильотом з Києва, Харкова, Запоріжжя, Херсону, Одеси, Львова в Стамбул
Трансфер в Улудаг

Бажаєте щось особливе?

Ми підберемо ідеальний готель саме для Вас!

Допомогти в підборі туру!

Чому вигідно відпочивати з Coral Travel

Більше 25 років
на ринку
Міжнародний туроператор Coral Travel накопив безцінний досвід роботи у сфері виїзного та внутрішнього туризму
28 країн –
47 напрямків
Ми пропонуємо найкращі курорти та готелі в 28 країнах світу по більш, ніж 47 напрямках
Більше 290 агентств
80 міст України
Для поліпшення якості обслуговування клієнтів компанія розвиває власні мережі роздрібних продажів
Туроператор року

Лауреат престижної премії "Вибір року" в номінації «Туроператор року»

Цим Повідомленням ТОВ «КОРАЛ ТРЕВЕЛ» (далі по тексту - Туроператор), керуючись статтями 8, 12 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI із змінами та доповненнями, повідомляє Вас про порядок обробки персональних даних та права суб’єктів персональних даних.
Туроператор забезпечує обробку та захист персональних даних фізичних осіб із дотриманням вимог Конституції України, Закону України «Про захист персональних даних», інших законів та нормативно-правових актів України, Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та міжнародних договорів України.

Читати повний текст Повідомлення ТОВ «КОРАЛ ТРЕВЕЛ» щодо захисту персональних даних
Закон України Про захист персональних даних

назва готелю
скравість природи та блакить моря - приголомшливе поєднання, яке описує кожен день в Gloria Verde Resort. Корпуси та вілли готелю мальовничо розкинулися на березі моря на доглянутій зеленій території. Готель відрізняється скравість природи та блакить моря - приголомшливе поєднання, яке описує кожен день в Gloria Verde Resort. Корпуси та вілли готелю мальовничо розкинулися на березі моря на доглянутій зеленій території. Готель відрізняється

підібрати тур в готель

Як до Вас звертатись
Ваш номер телефону
Ваші бажані деталі відпочинку